Dette nettstedet støtter ikke Internet Explorer 10 eller lavere. Følg denne lenken for å velge en annen nettleser.

Nettbutikken vil være stengt for innlogging onsdag 5/3-2025 fra kl. 18:00 til 20:00 på grunn av oppdatering klikk her for å lese mer

SG Gourmet 2017 - 6

SG Gourmet 2017 - 6

Det er mye som skal klaffe i tiden før jul, spesielt for oss som driver med storhusholdning. –å hele tiden legge til rette, vise service, stå på den ekstra milen, med smilet på lur.

Hovedtemaet i denne utgaven er å gjøre den forventningsfulle førjulstiden til en fin tid for kundene og brukerne vi er her for å servere; gjøre de rette forberedelsene slik at førjulstiden skal bli smakfull og positiv for gjestene våre. Tre innflytelsesrike mennesker i bransjen gir oss sine beste tips og råd.

I dette nummeret vil også vise frem en ny kunde, det spennende restaurantkonseptet Pincho Nation, der all mat og drikke bestilles via en app, noe som faktisk er helt nytt konsept i verdenssammenheng!


Les hele SG Gourmet  2017 - 6 her
 | Alle tidligere utgaver av SG Gourmet