This site does not support Internet Explorer 10 or lower. Follow this link to select a different browser.

Kontakt kjedekontoret

Leter du etter ansatte hos en grossist? Nord-Norge / Midt-Norge / Vest-Norge / Øst- & Sør-Norge

Servicegrossistene AS

KJEDEKONTORET

Besøksadresse:

Lilleakerveien 10, 0283 Oslo

Postadresse:

Pb 504, 0238 Oslo

Kontaktinformasjon:

Telefon: 32 21 80 00
E-post: firmapost@sg.no

Åpningstider:

Hverdager: 08.00 - 16.00
Lørdag, Søndag og høytidsdager: Stengt

Ansatte

Ledelse/Salg

Jan van der Burg - Adm. direktør

Jan van der Burg

Adm. direktør

+47 97 64 01 77jan@sg.no
Frode Olsen - Salgsdirektør

Frode Olsen

Salgsdirektør

+47 40 41 42 44frode@sg.no
Ronny Skoglund - Salgssjef nasjonale kjeder

Ronny Skoglund

Salgssjef nasjonale kjeder

+47 91 83 75 83ronny@sg.no
Nils Erik Flåhagen - Salgssjef Offentlig sektor

Nils Erik Flåhagen

Salgssjef Offentlig sektor

+47 94 27 95 29nils.erik@sg.no
Kristian Sundbye - Salgssjef Anbud

Kristian Sundbye

Salgssjef Anbud

+47 98 29 51 15kristian@sg.no
Stig Kalland - Salgssjef Offshore

Stig Kalland

Salgssjef Offshore

+47 92 03 01 61stig@sg.no
Cathrine Øverås Frisvold - Avtaleforvalter

Cathrine Øverås Frisvold

Avtaleforvalter

+47 93 80 47 51cathrine@sg.no
Åshild Andreassen - Salgskoordinator

Åshild Andreassen

Salgskoordinator

+47 93 40 07 10aashild@sg.no

Innkjøp

Kim Skolmo - Innkjøpsdirektør

Kim Skolmo

Innkjøpsdirektør

+47 90 51 88 39kim@sg.no
Per Joar Grønnesby - Kategoridirektør

Per Joar Grønnesby

Kategoridirektør

+47 93 42 88 30per.joar@sg.no
Erik Wallentin - Kategorisjef alkoholholdige drikker

Erik Wallentin

Kategorisjef alkoholholdige drikker

+47 92 85 11 50erik@sg.no
Nenad Despotovic - Kategorisjef frukt & grønt

Nenad Despotovic

Kategorisjef frukt & grønt

+47 94 88 16 66nenad@sg.no

Økonomi

Anders Navarsether - Controller

Anders Navarsether

Controller

+47 91 17 42 96anders@sg.no
Mette J. Thorvaldsen - Regnskapssjef

Mette J. Thorvaldsen

Regnskapssjef

+47 91 34 18 42mette.t@sg.no

IT

Mette Kittilsen - IT-sjef

Mette Kittilsen

IT-sjef

+47 92 44 39 36mette@sg.no
Johakim Helgemo - Teknisk driftsansvarlig e-handel

Johakim Helgemo

Teknisk driftsansvarlig e-handel

+47 94 89 80 69johakim@sg.no
Christian Blom - IT konsulent

Christian Blom

IT konsulent

+47 48 86 89 36christian@sg.no
Glenn Borgedal - EDI-ansvarlig

Glenn Borgedal

EDI-ansvarlig

+47 99 41 80 82glenn@sg.no
Trude Munch-Møller - Systemansvarlig ERP

Trude Munch-Møller

Systemansvarlig ERP

+47 91 89 81 56trude@sg.no

Kvalitet / HMS

John Helge Selliseth - Kvalitetsleder

John Helge Selliseth

Kvalitetsleder

+47 91 32 42 96john.helge@sg.no

Marked

Kristin Aamotsmo - Digital Markedskoordinator

Kristin Aamotsmo

Digital Markedskoordinator

+47 98 47 09 01grunndata@sg.no

Grunndata

Sven-Erik Andersen - Grunndatasjef

Sven-Erik Andersen

Grunndatasjef

+47 90 67 01 16sven-erik@sg.no
Anne Nygård Picard - Grunndatakoordinator

Anne Nygård Picard

Grunndatakoordinator

+47 90 56 60 46anne@sg.no
Benedicte Østerhaug - Grunndatakoordinator

Benedicte Østerhaug

Grunndatakoordinator

+47 32 21 80 00grunndata@sg.no

Kristel Fernandez Rasmussen

Grunndatakoordinator

+47 32 21 80 00kristel@sg.no