This site does not support Internet Explorer 10 or lower. Follow this link to select a different browser.

Årets nyheter fra Hennig-Olsen Is er her!

Gjør deg klar for et fantastisk iskremår med nyhetene fra kremen av iskrem. Her er smakene som vil begeistre kundene – fyll opp både kuleis- og småisdisken!

 

– Årets nyheter kombinerer klassikere med en twist, til innovative smaksopplevelser. Her er noe for enhver smak! sier Paal Hennig-Olsen.

 

Kuleis Blå Bringebærbliss

En fargerik iskremopplevelse! Blå Bringebærbliss er en trendy, premium fløteis som kombinerer en forfriskende blå bringebærsmak med en rød fruktboost-saus og syrlige biter. Perfekt for de som elsker en fruktig og frisk eksplosjon av smaker!

 


 

Kuleis Peanut Butter Crunch 

For alle peanøttelskere der ute! Peanut Butter Crunch byr på en silkemyk fløteis fylt med rikelige mengder peanøttsmørsaus og sjokoladedragerte peanøtter. Denne luksuriøse kombinasjonen setter en ny standard for kuleis med fyldig smak og deilig tekstur.

 


 

Kuleis Salt Karamell Fudge

En ny favoritt i det populære karamellsegmentet! Salt Karamell Fudge kombinerer myk karamellis med et hint av havsalt og rike biter av fudge. Denne smakfulle overraskelsen gir en perfekt balanse mellom søtt og salt, og er en fryd for alle sanser.

 

 

Skap tidenes softis-år!

Alle elsker softis! Softis fra Hennig-Olsen er en sikker vinner med høy lønnsomhet. Med våre nye softiskonsepter kan du tilby unike smaksopplevelser, friste flere kunder og øke salget – uten store investeringer.

 

Én softismaskin. Én softismix. Utallige muligheter!

Våre ferdige konsepter gir deg enkle og kreative måter å selge mer på, men du kan også lage dine egne varianter tilpasset ditt utsalg.

 

Vi tilbyr ferdig markedsføringsmateriell, bilder til sosiale medier, samt korte instruksjonsvideoer som viser hvordan hvert konsept lages. Dermed kommer du raskt i gang, med minimal innsats og maks effekt!

Les mer om vårt softiskonsept på vår nettside eller kontakt din iskremkonsulent.
https://www.hennig-olsen.no/softis/